Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Дистанційне навчання

На виконання Постанови кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, з 12 березня до окремого розпорядження, Первомайський районний БДЮТ переходить на дистанційну форму роботи.

Відповідно до наказу МОН України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» та листа від 23.03.2020 №1/9-173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину» Первомайським районним Будинком дитячої та юнацької творчості здійснено переведення працівників на дистанційний режим з виконанням організаційно-педагогічної, методичної, наукової робіт. 

Педагогами розроблено індивідуальні плани роботи та професійного розвитку. Дистанційне навчання організовується відповідно до робочих навчальних планів. Заняття гуртків будуть проходить в режимі ОНЛАЙН – Viber, Skaip, Zoom. Районні та обласні конкурси проходитимуть дистанційно.


Декоративно-ужиткове мистецтво


Флористика та живопис


Хореографія