Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Дитячо-юнацька спортивна школа

Комунальний заклад «Первомайська районна дитячо-юнацька спортивна школа Первомайської районної державної адміністрації Харківської області» заснована розпорядженням Первомайської районної державної адміністрації від 22 вересня 1992 року № 193.

В закладі працюють 12 тренерів-викладачів.

В Комунальному закладі «Первомайська районна ДЮСШ» у 2018/2019 навчальному році працюють 3 відділення: волейболу, легкої атлетики та футболу, в яких займається 360 вихованців.

Відділення за рівнями навчання 2018/2019 навчальний рік

Назва групи

Кількість груп

% від загальної кількості

Кількість вихованців

% охоплення вихованців

Початкової підготовки

21

100,00%

360

100,00%

Відділення футболу: працюють 9 тренерів - викладачів. В секціях футболу навчається 270 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірні команди ДЮСШ приймали участь в першості Харківської області з міні-футболу серед дівочих команд та в чемпіонаті України (відбірковий груповий турнір) серед дівочих команд 2002-2003 р.н.. Найбільшу кількість вихованців в збірні команди ДЮСШ делегують тренери – викладачі Покойний В.А. та Пономаренко Д.В..

Відділення легкої атлетики: працюють 2 тренери-викладачі. Секціями легкої атлетики охоплено 58 учнів. За звітний період вихованці відділення легкої атлетики приймали участь в першості району та обласних турнірах. Найкращі досягнення у вихованців тренера – викладача Котляренка Станіслава Івановича.

Відділення волейболу: працює 1 тренер – викладач-сумісник. Секціями волейболу охоплено 32 учні, вихованці відділення приймали участь в обласних турнірах та змаганнях.

В ДЮСШ проводяться такі спортивно-масові заходи:

Відкрита першість ДЮСШ з видів спорту:

  • волейбол
  • баскетбол
  • футбол
  • міні-футбол
  • легка атлетика

Спортивні свята посвячені:

  • всесвітньому Дню здоров’я
  • до Дня визволення Первомайського району від німецько-фашистських загарбників
  • до Дня захисту дітей
  • до Дня фізкультурника

Навчально-тренувальні заняття  з учнями та вихованцями ДЮСШ проводяться на орендованій базі загальноосвітніх навчальних закладів, які мають типові спортивні зали і майданчики, обладнані необхідним інвентарем та відповідають санітарно-гігієнічним вимогам для проведення занять секцій  ДЮСШ. Спортивні споруди для проведення навчально-тренувальних занять надаються безоплатно.

Для проведення навчально-тренувальних занять тренери ДЮСШ використовують спортивний інвентар та обладнання загальноосвітніх навчальних закладів району на базі яких функціонують секції ДЮСШ.