Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Районний етап Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття»

03 березня 2020 року відбувся районний етап Міжнародного фестивалю мистецтв «Таланти ІІІ тисячоліття», з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання.

До красивої актової зали Біляївського ліцею прибули діти різних вікових груп з усіх куточків району. Серед них – переможці та лауреати обласних і районних конкурсів «Таланти ІІІ тисячоліття» також є і дебютанти, вихованці гуртків Первомайського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, учні загальноосвітніх навчальних закладів району. Кожен з них поділився з присутніми на фестивалі частинкою свого таланту, частинкою своєї душі.

Конкурсантів оцінювало компетентне, професійне журі, до складу якого увійшли: методист з вокалу Первомайського районного Будинку культури Череватенко Юлія Валеріївна, керівник танцювального колективу Первомайського районного Будинку культури Дехтяр Карина Сергіївна та директор Первомайського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Плотко Світлана Миколаївна.

Під час обговорення члени журі відмітили, що вибір їм зробити дуже складно, адже якість виконання та творчий підхід конкурсантів з кожним роком стає більш досконалим.

Переможців нагородили почесними Дипломами та Подяками Первомайського районного відділу освіти, молоді та спорту.

І місце в номінації «Вокальне мистецтво» у різних вікових категоріях посіли: Тернавська Юлія, Кубрак Євген, Лісняк Аліна, Одерій Таїсія, Пацалюк Ангеліна, хор «Кантилена»;

ІІ місце: Ткаченко Владислав, Собко Кристина, хор молодших класів Берекського НВК, дует Грушинського НВК;

ІІІ місце: Сергієнко Ніна, Чапліна Дар’я;

І місце в номінації «Хореографія» у різних вікових категоріях посіли: дуетний танець Грушинського НВК; творчий колектив «Дебют» молодша група; ансамбль «Мрія-band»

ІІ місце: творчий колектив «Дебют» старша група, творчий колектив «Веснянка»;

ІІІ місце: творчий колектив «Веселка»

Щиро дякуємо всім учасникам за чудове свято! Бажаємо вам творчого натхнення та успіхів у подальших досягненнях.« повернутися до списку новин