Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Огляд готовності закладів освіти Первомайського району до нового 2019/2020 навчального року

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації №157 від 29.07.2019 з 13 по 15 серпня 2019 року було проведено огляд готовності закладів дошкільної та загальної середньої освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році.

Огляд проводився згідно моделі оцінки діяльності готовності закладів освіти до роботи в 2019/2020 навчальному році, затвердженої наказом відділу освіти, молоді та спорту Первомайської райдержадміністрації. Комісія відвідала 21 заклад загальної середньої освіти, 6 закладів дошкільної освіти та 1 заклад позашкільної освіти, де ознайомилася з результатами проведеної роботи щодо покращення умов для навчання та перебування учнів (вихованців) у закладах.

Члени комісії відзначили великий обсяг проведених ремонтних робіт у закладах освіти за рахунок коштів державного, обласного, районного бюджетів та позабюджетні кошти. Відремонтовано навчальні та службові приміщення, спортивні та актові зали, їдальні, рекреації. Особливу увагу приділено забезпеченню безпеки під час перебування дітей у закладах освіти. Члени комісії звертали увагу на створення освітнього простору навчальних кабінетів для учнів 1-х класів в рамках Нової української школи.

Найкращу підготовку закладів освіти до нового навчального року буде відзначено на районному педагогічному форумі 29 серпня 2019 року.« повернутися до списку новин