Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Результати конкурсоного відбору на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей»

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.03.2018 р. № 291 «Про затвердження Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти», з метою публічного і відкритого призначення на посаду керівників закладів освіти району відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області», що знаходиться за адресою: вул. Садова, буд. 2а, с. Троїцьке, Первомайський район, Харківська область, 64113. Термін подання документів для участі в конкурсному відборі - до 25 лютого 2019 року.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області»:

  • є громадянином України;
  • має вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра, (спеціаліста);
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох років;
  • має навички роботи з комп’ютерною технікою;
  • успішно пройшов конкурс.

Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту Первомайської райдержадміністрації за адресою: м. Первомайський, вул. Гагаріна 6, тел. (248) 3-31-85, e-mail: pr.pervm@dniokh.gov.ua.

Відповідальна особа: Чиж Ірина Анатоліївна.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться 25 лютого 2019 за адресою: м. Первомайський, вул. Гагаріна, буд. 6

Конкурс відбудетсья 01 березня 2019 за адресою: Харківська обл., Первомайський р-н, с. Троїцьке, вул. Садова, буд. 2а


Додатки


Кандидати, які подали документи для участі в конкурсі:

  • Плотникова Надія Володимирівна, виконуючий обов’язки директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей»

Результати конкурсоного відбору

01 березня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу освіти «Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області». Переможець конкурсу – Плотникова Надія Володимирівна.« повернутися до списку новин