Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Первомайський районний інклюзивно–ресурсний центр»

Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Комунальної установи «Первомайський районний інклюзивно – ресурсний центр» Первомайської районної ради Харківської області (Юридична адреса: 64100, Харківська обл., місто Первомайський, вулиця Гагаріна, будинок 6): вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя реабілітолога.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади (далі - претенденти) вчителя-логопеда, практичного психолога, вчителя-реабілітолога: вища педагогічна (психологічна) освіта  ступеня магістра.

 

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) такі документи:

  • копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками (присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня);
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

 

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

У разі надсилання документів поштою, датою подання документів вважається дата, зазначена на поштовому штемпелі.

У разі невідповідності поданих документів встановленим вимогам, претенденти до конкурсного відбору не допускаються, про що їм повідомляється.

Документи, подані після закінчення встановленого строку, не розглядаються та повертаються особам, які їх подали.

Усі претенденти, які своєчасно подали документи для участі у конкурсі, повідомляються про прийняте рішення щодо їх кандидатур не пізніше, ніж протягом десяти календарних днів з дати закінчення строку подання документів.

Строк подання документів для участі в конкурсі не може становити менше 20 та більше 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

Кваліфікаційний іспит проводитися за напрямами:

  • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки.

Кандидати, які за результатами іспиту набрали 6 балів, допускаються до співбесіди, яка буде проводиться  27 серпня 2019 року з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків.

Додаткова інформацію про проведення конкурсного відбору за телефоном (05748) 3-31-85, e-mail: pr.irc@ukr.net



« повернутися до списку новин