Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Номінація: «Початкова освіта»

Графік проведення

Адреса проведення конкурсу «Учитель року – 2020»: м. Первомайський, вул. Гагаріна, 6, відділ освіти, молоді та спорту Первомайської РДА

Початок: 9:00

07.11.2019

  • Тестування
  • Методичний експромт

12.11.2019

  • Практична робота
  • Проєкт

13-14.11.2019

  • Урок (на базі одного із ЗЗСО м. Первомайський)

Список учасників

Шукун Ірина Петрівна

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Первомайської міської ради Харківської області

Коваленко Лілія Володимирівна

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області

Кернус Тетяна Валеріївна

Берецький навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Климчук Людмила Олексіївна

Шульська філія Комунального закладу освіти "Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області"

Лещенко Валентина Петрівна

Михайлівська філія Комунального закладу освіти " Олексіївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області"

Мальцева Олена Григорівна

Грушинський навчально-виховний комплекс Первомайської районної державної адміністрації Харківської області


Члени журі

  1. Бігун Ольга Олександрівна, завідувач ММК відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради
  2. Дунаєва Олена Анатоліївна, методист ММК відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради
  3. Іванова Тетяна Петрівна, методист РМК відділу освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації
  4. Безлєпкіна Тетяна Володимирівна, вчитель початкових класів КЗО «Троїцький ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області»
  5. Горєлкова Світлана Володимирівна, вчитель початкових класів Ржавчицької філії КЗО «Біляївський ліцей Первомайської районної державної адміністрації Харківської області»

Результати конкурсного випробовування «Тестування з фахової майстерності» 

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів - 40)

1

Шукун Ірина Петрівна

33

2

Коваленко Лілія Володимирівна

35

3

Кернус Тетяна Валеріївна

23

4

Климчук Людмила Олексіївна

33

5

Мальцева Олена Григорівна

32


Результати конкурсного випробовування «Методичний експромт»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів – 150)

1

Шукун Ірина Петрівна

141

2

Коваленко Лілія Володимирівна

144

3

Кернус Тетяна Валеріївна

39

4

Климчук Людмила Олексіївна

50

5

Мальцева Олена Григорівна

134


Зведені результати конкурсних випробовувань «Методичний експромт» та «Тестування»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів – 190)

1

Шукун Ірина Петрівна

174

2

Коваленко Лілія Володимирівна

179

3

Кернус Тетяна Валеріївна

62

4

Климчук Людмила Олексіївна

83

5

Мальцева Олена Григорівна

166


Результати конкурсного випробовування «Практична робота»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів – 125)

1

Шукун Ірина Петрівна

121

2

Коваленко Лілія Володимирівна

121

3

Кернус Тетяна Валеріївна

94

4

Климчук Людмила Олексіївна

103

5

Мальцева Олена Григорівна

123


Результати конкурсного випробовування «Проект»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів - 175)

1

Шукун Ірина Петрівна

151

2

Коваленко Лілія Володимирівна

174

3

Кернус Тетяна Валеріївна

164

4

Климчук Людмила Олексіївна

156

5

Мальцева Олена Григорівна

175


Зведені результати конкурсних випробовувань «Практична робота» та «Проєкт»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів - 300)

1

Шукун Ірина Петрівна

272

2

Коваленко Лілія Володимирівна

295

3

Кернус Тетяна Валеріївна

258

4

Климчук Людмила Олексіївна

259

5

Мальцева Олена Григорівна

298


Результати конкурсного випробовування «Урок»

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали (максимальна кількість балів - 400)

1

Шукун Ірина Петрівна

400

2

Коваленко Лілія Володимирівна

386

3

Кернус Тетяна Валеріївна

269

4

Климчук Людмила Олексіївна

270

5

Мальцева Олена Григорівна

366


Зведені результати конкурсних випробовувань

№ з/п

ПІП учасника

Отримані бали

1

Шукун Ірина Петрівна

846

2

Коваленко Лілія Володимирівна

860

3

Кернус Тетяна Валеріївна

589

4

Климчук Людмила Олексіївна

612

5

Мальцева Олена Григорівна

830


Переможець

Переможець І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» в номінації «Початкова освіта» - Коваленко Лілія Володимирівна, учитель початкових класів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Первомайської міської ради Харківської області.