Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Розклад занять гуртків

Назва гуртка(творчого обєднання)

Місце проведення

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

неділя

Туристсько-краєзнавчий напрям

Бірюк Сергій Іванович

1/2

«Спортивне орієнтування»

КЗО «Біляївський ліцей»

13.20-15.20

 

 

 

13.20-15.20

Друга субота місяця – похід ( 8 годин)

 

«Пішохідний туризм»

КЗО «Біляївський ліцей»

15.20-17.20

 

 

 

15.20-17.20

 

 

 

Христосова Олена Юріївна

3

«Географічне краєзнавство»

КЗО «Троїцький ліцей»

 

15.35-17.35

15.35-17.35

 

15.35-17.35

 

 

 

Науково-технічний напрям

Яковлева Людмила Миколаївна

4

«Дизайн»

КЗО «Троїцький ліцей»

15.45-17.45

 

 

15.45-17.45

15.45-17.45

 

 

 

Еколого-натуралістичний напрям

-

Військово-патріотичний напрям

Гончарова Вікторія Вікторівна

5

«Козацько-лицарський гарт»

Шульська філія КЗО «Біляївський ліцей»

 

12.40-14.40

 

 

12.40-14.40

 

 

 

Художньо-естетичний напрям

Кушлик Ярослав Васильович

6/7

«Естрадне мистецтво»

 

«Вокальний»

КЗО «Біляївський ліцей»

 

 

13.15-15.15

13.15-15.15

13.15-15.15

 

 

 

13.15-16.15

15.15-17.15

15.15-17.15

15.15-17.15

 

 

Пашкова Лідія Іванівна

8

«Вокально-хоровий»

КЗ «Червонівський НВК»

13.40-15.40

 

13.40-15.40

 

 

 

 

Замчуріна Людмила Віталіївна

9

«Вокальний спів»

Берецький НВК

 

14.00-16.00

 

13.00-15.00

 

 

 

Сухарєва Ольга Василівна

10/12

«Хореографічний»

КЗО «Біляївський ліцей»

13.20-15.20

13.20-15.20

 

 

 

 

 

КЗО «Біляївський ліцей»

15.20-17.20

15.20-17.20

 

 

15.20-17.20

 

 

Шульська філія КЗО «Біляївський ліцей»

 

 

13.15-15.15

13.15-15.15

 

 

 

Сивокінь Вікторія Іванівна

13

«Хореографічний»

Миронівський НВК

15.00-17.00

 

 

15.00-17.00

 

 

 

Боровик Людмила Іванівна

14

«Мистецтво нашого народу»

Одрадівський НВК

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

 

Гукасян Тамара Іванівна

15

«Мистецтво нашого народу»

Шульська філія КЗО «Біляївський ліцей»

13.40-15.40

 

13.40-15.40

 

 

 

 

Бутко Анатолій Васильович

16

«Мозаїка по дереву»

Червонівський НВК

14.40-16.40

14.40-16.40

 

 

 

 

 

Виставна Ірина Вікторівна

17

«Образотворче мистецтво»

КЗ «Одрадівський НВК»

 

 

14.50-16.50

 

14.50-16.50

 

 

Яковлева Людмила Миколаївна

18

«Образотворче мистецтво»

КЗО «Троїцький ліцей»

13.45-15.45

 

13.45-15.45

13.45-15.45

 

 

 

19

«Флористика і живопис»

КЗО «Троїцький ліцей»

 

14.40-17.40

 

 

14.40-17.40

 

 

Марухіна Наталія Володимимрівна

20

«М`яка іграшка»

КЗО «Троїцький ліцей»

 

 

15.45-17.45

13.45-15.45

15.45-17.45

 

 

 

21

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

КЗО «Троїцький ліцей»

 

 

13.45-15.45

 

13.45-15.45

 

 

Гуманітарний напрям

Задорожня Аліна Віталіївна

22

«Пізнаємо рідний край»

 

КЗ «Слобідський НВК»

 

 

16.00-18.00

16.10-18.10

 

 

 

 

Єсіпов Віктор Вікторович

23

«Пізнаємо рідний край»

Шульська філія КЗО «Біляївський ліцей»

 

13.40-15.40

 

 

13.40-15.40

 

 

Чубукін Юрій Олексійович

24

«Пізнаємо рідний край»

Миронівський НВК

 

 

15.00-17.00

15.00-17.00

 

 

 

 

Соціально-реабілітаційний напрям

Рябовіл Ольга Олександрівна

25

 «Точка зору»

КЗ «Слобідський НВК»

 

14.45-16.45

 

14.45-16.45

 

 

 

Дослідницько-експериментальний напрям

Косенко Ольга Олександрівна

26

«Юні дослідники»

КЗО «Олексіївський ліцей»

15.15-17.15

 

15.15-17.15

 

15.15-17.15

 

 

Бабіна Віталія Миколаївна

27

«Юні дослідники»

Берецький НВК

 

 

14.50-16.50

 

 

 

 

 

Чубукін Олександр Олексійович

28

«Юні дослідники»

Грушинський НВК

 

15.15-17.15

 

 

 

 

 

Бабін Олександр Іванович

29

«Юні географи дослідники»

КЗ «Червонівський НВК»

 

 

15.35-17.35

14.40-16.40

 

 

 

Колошук Тетяна Михайлівна

30

«Юні дослідники»

КЗО «Біляївський ліцей»

 

 

 

 

15.00-17.00