Відділ освіти, молоді та спорту Первомайської районної державної адміністрації Харківської області

Вересень 2020

03 вересня директор БДЮТ Плотко С. М. та заступник директора з НМР Шпортко М.С. прийняли участь у онлайн – семінарі, який був проведений Управлінням  Державної служби якості освіти у Харківській  області за темою «Діалог для забезпечення якості позашкільної освіти», з метою актуалізації питання формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти.


З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді. 19 вересня учні закладів  освіти Первомайського району прийняли участь у міжнародній екологічній акції «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day». «Побачив? Прибери», – таке гасло обрали учасники акції участь у якій беруть люди із 180 країн. В кожного своя роль: хтось збирає  сміття на подвір’ї , хтось скло чи пластик, а де хто прибирає у своєму смартфоні інформаційне сміття. «Ми хочемо довести, що молодь може бути свідомою, що молодь може долучатися до таких акцій і бути корисною планеті, бути корисною для України», - говорять учасники акції.


24 вересня відбулася науково – практична конференція за темою  «Концептуальні засади організації позашкільної освіти у 2020-2021 навчальному році», у якій прийняли участь директор БДЮТ  Плотко С.М. та заступник директора з НМР Шпортко М.С. На конференції   обговорювались питання розвитку освіти і науки, зокрема позашкільної освіти,  особливості організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти у 2020 – 2021 навчальному році.

 


З метою підвищення ролі фото аматорів у художньо-естетичному  вихованні підростаючого покоління  29 вересня відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Дякуємо організаторам, які надали  яскраві  фотороботи  юних  аматорів: КЗО «Олексіївський  ліцей», КЗО «Біляївський ліцей», Берецький НВК та керівники гуртків БДЮТ. Журі визначило найкращі фотороботи, які візьмуть участь у ІІ Обласному та ІІІ Всеукраїнському  етапах конкурсу «Моя Україно!». Бажаємо успіхів !!!